In de komende tijd worden een aantal bruggen in onze gemeente vervangen

donderdag, 06 december 2018 15:09

In de komende tijd worden een aantal bruggen in onze gemeente vervangen en gaan we bij andere bruggen onderhoud plegen.

Bakest - Kelwis
Vanaf maandag 10 december 2018 wordt gestart met de vervanging van de houten brug tussen Bakest en Kelwis in Berlicum. De werkzaamheden gaan, indien het weer het toelaat, een week duren. Tijdens de werkzaamheden kan de brug niet gebruikt worden en kun je andere bruggetjes in de buurt gebruiken om over te steken.

 

Piet van der Lee brug
In week 2 in 2019 voeren we werkzaamheden uit ten behoeve van het onderhoud van de Piet van der Lee brug in Sint-Michielsgestel. De brug wordt niet afgesloten, maar fietsers wordt wel gevraagd om af te stappen en te voet de brug over te steken.

 

De Volder en de Misse
In week 5 van 2019 volgt nog de vervanging van twee bruggetjes aan de Volder en de Misse in Berlicum. Tijdens de werkzaamheden kan de brug niet gebruikt worden en kun je andere bruggetjes in de buurt gebruiken om over te steken.


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord