Haarverzorging Lambere Berlicum
(Ga naar de contactgegevens)
Dames en Heren Kapsalon Lambére bestaat al vanaf 1975 en is gevestigd aan de Julianaistraat 46 in Middelrode. Bij kapsalon Lambére staat een professioneel en goed opgeleid team voor u klaar, met vooral aandacht voor kwaliteit.
Of u nu op zoek bent naar een modern kapsel of juist een klassiek of trendy kapsel wij zorgen voor professioneel vakwerk.
Ook voor Fill-in extensions & Hairstrips bent u welkom.
Producten van Matrix:
Kapsalon Lambére is van alle markten thuis. In deze moderne tijd is het kleuren van haar, en met meerdere kleuringen, niet meer meer weg te denken. Om het haar mooi te houden is het creëren van highlights nog steeds een veelvuldige behandeling.
Kapsalon Lambére kiest daarom voor de producten van Matrix.
Colour Graphics systeem
Het systeem voldoet precies aan de wensen van de klant. Met unieke kleurtjes die aan de blonderingssubstantie moet worden toegevoegd verkrijgt men schitterende highlights, die een natuurlijke uitstraling blijft geven.
Biolage
Om de haarverzorgingslijn te complementeren heeft Kapsalon Lambere gekozen voor diverse producten Biolage van Matrix. De Biolage-producten zijn geinspireerd door de natuur en is daardoor de nummer 1 professionele haarverzorgingslijn in Amerika. De bestanddelen zijn afkomstig uit de natuur en bestaan uit zorgvuldig geselecteerde botanische ingredienten. Zuiver als passiebloem, gezond als hibiscus en verzachtend als salie. Eerlijke, elementaire, botanische stoffen, die ervoor zorgen dat het vochtgehalte en de zuurgraad van de huid op peil blijft en de natuurlijke glans van het haar behouden blijft.
Is er iemand jarig die u wilt verrassen, geef dan een kadobon van ons. Zeer leuk om te geven, en heel erg leuk om te krijgen.
Onze zonnesalon:
Naast onze haarverzorging kunt u ook terecht voor andere activiteiten.
Wat dacht u van een heerlijk uurtje relaxen in onze zonnesalon, er goed uitzien en je goed voelen is heel belangrijk.

Handverzorging en massage:
Kapsalon Lambere heeft zijn assortiment van verzorgingsproducten uitgebreid.
Vanaf nu hebben wij een totale handverzorgingslijn,uw handen verwennen met een scrub, lotion, masker en een hand massage en daarna mooi gelakte nagels met gellak zodat uw 2a 3 weken mooi gelakte nagels heeft.

U bent met en ZONDER afspraak bij ons welkom dus loop gerust binnen de koffie staat altijd voor u klaar!
Onze openingstijden:
Maandag |
Gesloten |
|
Dinsdag |
8.30 uur - 13.30 uur |
13.30 uur - 17.30 uur |
Woensdag |
8.30 uur - 13.30 uur |
13.30 uur - 17.30 uur |
Donderdag
|
Gesloten |
|
Vrijdag |
8.30 uur - 18.00 uur |
|
Zaterdag |
8.00 uur - 16.00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |
|
Contactgegevens
Haarverzorging Lambere Berlicum
|
Julianastraat 46 |
5258 NB BERLICUM NB |
Tel: 073 5031779 |
|
|
|
Routebeschrijving
|